Bodrum Masalı 34.Bölüm Fragmanı

  Bodrum Masalı 34.Bölüm Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/zy1sm

  Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Evren'i kurtarmaya çalışan Kelebek ile Ateş, Faryalı'nın kapısını çalıyor! Ateş ve Kelebek, Yıldız’ın itirazına rağmen Evren’i kurtarmak için tehlikenin göbeğine doğru yola çıkar. Ateş, Faryalı’nın yardım etmesine razı olmaz ama Faryalı ister istemez olayın ortasındadır. Evren’in amacı götürüldüğü yerden kurtulup Bora’yı bitirme planına devam etmektir. Bora bir yandan Evren’i durdurmaya bir yandan da Maya’ya yaklaşmaya çalışır. Maya ise onunla arasına mesafe koymakta kararlıdır. Hem Maya ve Aslı, hem de Yıldız birlikte seyahat planları yapınca Faryalı yine kızı ve sevdiği kadın arasında kalır.

  Hesaplaşmak üzere Yıldızlı Otel’e giden Gözde, Su’nun ona karşı öfkesini kaldıramaz ve fenalaşır, hastaneye kaldırılır. Karnındaki bebeği çoktan düşürdüğünü gizlemesi artık imkansızdır.

  5 Yorum Var

  1. nezihe

   7 Mayıs 2017 - 18:27

   Dizilerin içinde en güzeli bu dizi.Gençler şenlendiriyor diziyi..Bodrum manzarası izlemek bile yeter insana…isim olarak ta çok güzel bir dizi ,anlamlı….Uzay ın rolleri kısıtlanmasın.Onu fazla göremiyoruz nedense….BORA—FARYALI—MAYA —-bu kadar mı gerçek oynar sanki gerçek Bodrumlular…..

  2. nezihe

   4 Mayıs 2017 - 18:53

   Yıldız aradan bir çık itici şeyyyy….Gözde de yalancı neyin peşinde ?çocuğu düşürdüğünü saklıyor….En saf ve temiz MAYA…..

  3. mavi32

   2 Mayıs 2017 - 08:56

   Faryali sakin yildizi birakma

  4. Anonim

   1 Mayıs 2017 - 23:40

   Maya ve faryalı harika görünüyorlar aralarında büyük aşk olsun bekliyoruz…

  5. Bodrum asigo

   1 Mayıs 2017 - 07:01

   Her hafta heyecanla yeni bolumu bekliyor keyifle izliyoruz bitmesin final yapmasin yildizla faryali aski bitmesin cok yakisiyorlar kelebek uzay atese bayiliyorum hepside süper

  © 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.